Kontakt

prześlij do mnie umowę kredytu hipotecznego oraz aneksy

Formularz kontaktowy

Dane
kontaktowe

Kancelaria Adwokacka Paweł Tatarczuch
ul. rtm. Witolda Pileckiego 130 m. 46
02-781 Warszawa 

NIP: 9512391586

Telefon:  +48 664 163 165

E-mail:   kancelaria@tatarczuch-adwokat.pl

Jacek Pasztaleniec
Jacek Pasztaleniec
2022-06-02
Serdecznie przepraszam Pana Tatarczucha za nieprawdziwe opinie wystawiane na tym profilu pod różnymi nieprawdziwymi imionami i nazwiskami. Pan Tatarczucha jest świetnym adwokatem i moje opinie były krzywdzące dla niego.
Julia Zc
Julia Zc
2021-03-24
Bardzo profesjonalny prawnik, swietna znajomosc prawa. Dzieki panu Tatarczuchowi nie kupilam dzialki, ktora miala duzo problemow, o czym nie poinformowal mnie ani notariusz ani przedstawiciel nieruchomosci. Przy drugiej tranzakcji, pan Tatarczuch sprawdzil wszystkie za i przeciw nowej dzialki, takze to, co nowy plan zagospodarowania (jeszcze nie zatwierdzony) zmienia w dzialce. Dzieki temu udalo mi sie wynegocjowac lepsza cene. Zaoszczedzilam tez na kosztach notarialnych, bo pan Tatarczuch przygotowal dobry projekt umowy i poinformowal mnie o ukrytych kosztach prawnych, ktore chcial narzucic notariusz. Bardzo polecam!
Paweł Piekutowski
Paweł Piekutowski
2020-08-28
Świetny prawnik, prowadzenie sprawy na najwyższym poziomie, przy tym wyważone i profesjonalne podejście. Zdecydowanie wart polecenia!
Paweł Zygmunt
Paweł Zygmunt
2020-07-15
Współpraca z Mecenasem Tatarczuchem odbywała się na najwyższym poziomie, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i personalnym. Skuteczność, ogromna wiedza, zaangażowanie, staranność w zakresie ustaleń oraz prowadzenia dokumentacji, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista spełniły moje oczekiwania.
Hubert Matusik
Hubert Matusik
2020-02-10
Śmiało mogę polecić współpracę z mecenasem Tatarczuchem. Rzetelnie prowadzi sprawę w sądzie. Zawsze o wszystkim niezwłocznie informuje i potwierdza mailowo. Proponowane przez niego rozwiązania się sprawdzają i przynoszą zamierzone efekty.
Ilona S
Ilona S
2019-10-03
Współpraca z Panem Pawłem Tatarczuchem odbywa się na wysokim poziomie, pod kątem merytorycznym jak również personalnym. Niestety tylko pięć gwiazdek bo nie ma tu możliwości dać więcej za jego pracę i sumienne zaangażowanie w pracę... Nasza sprawa dotyczy "kredytu frankowego" przeciwko mBankowi. Główne atuty współpracy z Panem Adwokatem Pawłem Tatarczuchem to: – zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, - pilnowanie terminów i dokumentów - jasny, czytelny i wyczerpujący sposób wyjaśniania kwestii prawnych, – szeroki zakres wiedzy nie tylko w zakresie prowadzonej sprawy, ale również w innych kwestiach prawnych; – bieżący, stały kontakt, dostosowany do naszych możliwości i potrzeb – spotkania na bardzo wysokim poziomie merytorycznym - elastyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista - atrakcyjne warunki wynagrodzenia dostosowane do indywidualnej sytuacji Pan Adwokat Paweł Tatarczuch prowadzi również inną moją sprawę w zakresie nie związanym z kredytem i dziś mogę szczerze polecić współpracę z nim, każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie prawnym, a jednocześnie chce mieć poczucie bezpieczeństwa i dobrej reprezentacji w sądzie na wysokim poziomie. To uczciwy i pracowity człowiek.
Max B
Max B
2019-07-29
Usługi na bardzo wysokim profesjonalnym poziomie za uczciwe pieniądze. Jestem bardzo zadowolony bo sprawa "ubezpieczenia niskiego wkładu" z mbankiem została wygrana i pieniądze wypłacone z odsetkami. Serdecznie polecam.